Sala Weselna Rozdroże - Szklary Górne

„Serdecznie polecamy Salę Weselną Rozdroże wszystkim parom, które właśnie decydują o wyborze miejsca, gdzie zorganizują własne wesele. Przede wszystkim warto podkreślić wspaniałą atmosferę oraz doskonałe jedzenie… Bardzo dziękujemy również całej obsłudze, która doskonale obsłużyła wesele. Bawiliśmy się do białego rana, w miłej i rodzinnej atmosferze. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim i polecamy salę weselną Rozdroże.”

Polecamy
Ania i Łukasz

5

„Dzięki temu że wybraliśmy Salę Weselną Rozdroże, był to jeden z najwspanialszych dni naszego życia. Właściciele Sali są bardzo mili, kompetentni i pomocni przy organizacji wesela. Całość przebiegła bez najmniejszych zakłóceń,  nie musieliśmy się o nic martwić  w czasie wesele. Wszystkim opiekowała się przemiła obsługa, a nam pozostało bawić się do białego rana i cieszyć się weselem. :-) Dziękujemy Wam bardzo, że to właśnie w Rozdrożu mogliśmy zorganizować swoje wesele.”

Polecamy
Marcin i Dagmara

„Sala Weselna Rozdroże to miejsce, gdzie na pewno urządziłabym własne wesele ponownie. Fajna, miła obsługa i podejście właścicieli pozwoliły nam na zorganizowanie fajnej i beztroskiej imprezy. Dużo miejsca, smaczne jedzenie i noclegi dla naszych gości dały możliwość komfortowej zabawy przez całą noc. Polecam wszystkim, fajne i ciekawe miejsce na wesele.”

Polecamy
Aneta i  Grzegorz

OLYMPUS DIGITAL CAMERA