Sala Weselna Rozdroże - Szklary Górne

Sala weselna Rozdroże położona jest w malowniczej okolicy, zapewniającej idealną atmosferę w najważniejszym dniu życia Pary Młodej

Wyjątkowy i niepowtarzalny klimat sali nadaje jej historyczna architektura, utrzymana w doskonałym stanie.  Niezwykła historia płynąca z budynku oraz jego doskonała lokalizacja sprawią, że oprócz pozytywnych wrażeń estetycznych, Wasi Goście z łatwością trafią na Wasz ślub.

Stylistyka sali utrzymana jest w eleganckim, klasycznym stylu, który doskonale podkreśla niezwykłość wydarzenia jakim jest ślub. Utrzymanie magicznego, historycznego charakteru sali powoduje, że dekoracja staje się zbędna, a Para Młoda zyskuje poczucie niezwykłej elegancji i szyku miejsca, od którego rozpoczyna się ich wspólna historia.

Profesjonalna i kompetentna obsługa zapewnia niezakłócony przebieg całej uroczystości, aż do białego rana. Dzięki czemu możecie skupić się na celebracji najważniejszego wydarzenia w Waszym wspólnym życiu.

Sala pomieści 120 gości (maksymalnie 150) oraz zapewnia sporą ilość miejsca do tańczenia i orkiestry, dzięki czemu możecie być pewni, że Wasi goście wyjdą z wesela zadowoleni i wykończeni… doskonałą zabawą.

Jeśli macie Państwo jakieś pytania, możecie skorzystać z „Szybkiego Kontaktu” znajdującego się na dole strony, pytania o dostępność terminów prosimy kierować za pomocą „Zapytania o termin” znajdującego się po prawej stronie.

Galeria sali weselnej Rozdroże

Galeria sali weselnej Rozdroże